Герега Галина – гідне обличчя української політики

Герега Галина Федорівна є однією з найвидатніших жінок в українській політиці.

Герега Галина – гідне обличчя української політики

Біографія жінки свідчить про її цілеспрямованість, людяність, здатність досягати поставленої мети. Саме тому до Галини Гереги у громадську приймальню щороку звертається велика кількість українців для отримання найрізноманітнішої допомоги.

Біографія

Народилася Галина Федорівна 9 серпня 1959 року на Львівщині, де й отримала свою першу освіту з відзнакою у Львівському кооперативному технікумі. Подальше навчання вона продовжила в Київському торгово-економічному інституті на технологічному факультеті, який теж закінчила з відзнакою. Трудову діяльність Галина Герега розпочала з посади майстра виробничого навчання при Київському кулінарному училищі.
Згодом Галина Федорівна працювала заступником директора підприємства «Глибочиця» та фінансовим директором ТОВ «Цермет АГС». Розвиваючи бізнес, талановитий та досвідчений фінансист Галина Федорівна в 2003 році стала співзасновником та фінансовім директором мережі будівельних гіпермаркетів «Епіцентр», якою керував її чоловік Олександр Герега. Успішність мережі будівельних супермаркетів та їх значущість для економіки держави відзначив і екс-президент України Віктор Ющенко. Саме він, ще обіймаючи посаду голови держави, прийняв участь у відкриті одного з найкрупніших магазинів цієї мережі в 2009 році.

Політична кар’єра

Політична кар’єра Гереги Галини почалася в 2006 році, коли вона вперше була обрана депутатом Київради від партії «Громадянський актив Києва». У 2008 році вона знов здобула депутатський мандат, очоливши комісію по підприємництву Київради. У 2011 році Галина Герега за поданням колишнього мера столиці Леоніда Черновецького була обрана секретарем Київради. Влітку 2012 року, після відставки міського голови, Галина Федорівна виконувала обов’язки мера Києва.

Досягнення

Зважаючи на драматичні для українського суспільства події останніх років, в минулому році Галина Герега заснувала та очолила неурядову організацію — Український інститут дослідження екстремізму (УІДЕ). Головною метою його діяльності стало вивчення проявів екстремізму в будь-яких сферах людської життєдіяльності. Аналіз такого явища у політичній, економічній, соціальній, культурній, правовій сферах дозволить прогнозувати його трансформації в країні, з’ясувати вплив екстремізму на розвиток держави, місцевого самоврядування та рівень захисту прав людини в Україні. Завдяки плідній роботі Гереги Галини на посаді президента УІДЕ ведеться напрацювання рекомендацій щодо шляхів та методів зупинення ескалації насилля в усіх сферах життя, повернення суспільства та влади до сповідування європейських цінностей, що базуються на принципах гуманізму. З часу заснування інституту проведено більше 10 комплексних досліджень, організовано конференцію з питань рейдерства, успіхом закінчилися і перемовини з відомими європейськими політиками.

Протягом останніх місяців Галина Герега, приймальня якої завжди відкрита для будь-якого відвідувача, отримала декілька приємних несподіванок. По-перше, жінку-політика до свята Святої Трійці Митрополитом було нагороджено Орденом княгині Ольги. І це не перша почесна нагорода, що відзначила суспільно-важливу роботу Гереги Галини. В 2009 році вона отримала від Президента України орден «За заслуги ІІІ ступеня», а від УПЦ – орден на честь 1025-річчя Хрещення Київської Русі та особисту подяку від Митрополита Володимира за допомогу в організації ювілейних святкувань. По-друге, Герега захистила кандидатську дисертацію за темою: «Економічна ефективність функціонування торговельних комплексів».

Спонсорська діяльність

Сьогодні Галина Герега відома і як бізнесвумен, і як політик, до того ж вона входить до рейтингу найбагатших жінок України за версією журналу «Форбс». А оскільки Галина Герега захоплюється спортом, то цілковито зрозумілим є спонсорство Герегою дитячо-юнацьких спортивних шкіл. Крім того, компанія «Епіцентр» була спонсором футбольного чемпіонату «Євро-2012», виступає титульним спонсором національної збірної України з футболу та на протязі декількох років є одним з головних спонсорів чемпіонату України з футболу.
Проверяется наличие ссылки: http://mn24.com.ua/2015/10/08/gerega-galina-gidne-oblichchya-ukra%D1%97nsko%D1%97-politiki.html
с текстом (анкором): Галина Герега