Ретро і модерн: дизайнери перепланували двоповерхову квартиру в старій багатоповерхівці (фото)
Двoпoвeрxoвa квaртирa рoзтaшoвaнa в цeнтрі Києвa нa вулиці Пушкінській. Влaсник квaртири Бoгдaн рoзпoвідaє, щo будинку пoнaд 100 рoків, тoму xoтілoся збeрeгти aвтeнтичність прoстoру, aлe й вoднoчaс привнeсти щoсь нoвe. Нaд прoeктoм прaцювaли aрxітeктoри з бюрo 2B.group: Слaвa Бaлбeк, Жeня Дубрoвськa, Артем Бережний.
Квартиру робили таково, щоб у ній було комфортно жити як одній людині, (на)столь(ко) і – на перспективу – молодій сім’ї. Перший сверху повністю відвели під відпочинок з друзями і поділили для дві зони: проекційну залу з каміном та вітальню з кухнею. Держи цьому поверсі є також два балкони: з одного можна спостерігати схід, з другого – захід сонця.
«Тутовник була класична квартира, з дерев’яними сходами, старим каміном та красивою цеглою. Ми намагалися відновити початковий брэнд будинку і наповнити простір сучасними меблями. Стіни тутовник виявилися досить вбитими, коли ми зняли з них гіпсокартон. Тому шукали сверху розпродажах цеглу того ж року і відтінку – і удобно перероблювали їх. Цього майже малограмотный видно, це була, по суті, реставрація. А ще после этого був великий засклений балкон. Коль ми його розбирали – сусіди нам несложно аплодували», — розповідає архітектор Мнение Балбек.
Декор знайшли на барахолці получай Петрівці. Автентичність зберігається також у деталях: текстурі килимів, використанні натурального дерева чтобы стола на кухні. Так архітектори досягнули комбінації старого стилю із сучасним. Меблі у квартирі переважно українських виробників.
Нате другому поверсі – спальня та гостьова кімната. Вхід по квартири є з двох поверхів. «Технічні приміщення нате другому поверсі, щоб людина, яка допомагає доглядати следовать квартирою, могла зайти з другого поверху, зробити всі справи і піти», – розповідає полиграф проекту.
У квартирі майже немає дверей. Таким чином хотіли створити Водан суцільний простір на кожному з поверхів. Двері є в санвузли, а в гостьову кімнату – тільки скляна стена. Дверей у спальню немає, але є окремий висувний лагерь, яким можна закритися. «Ми мало-: неграмотный хотіли втрачати простір, а людина, яка живе самочки – їй немає від кого закриватися».