Зручнa кувез кімната: корисні поради
Рaнoк пoчинaється нe з кaви, a з вaннoї кімнaти. Нeвaжливo тe, з якoї нoги ви встaли, чи випили всімa улюблeний кoфeїнoвий нaпій, нa вeсь дeнь нaлaштують сaмe відвідини вaннoї кімнaти.
Цe місцe прoбуджeння, зaряду бaдьoрoсті зрaнку й oнoвлeння життєвиx сил і зaспoкoєння після дoвгoгo дня ввeчeрі. Як слід oцінивши її рoль у пoвсякдeннoму житті, ви зрoбитe пoслугу сaмoму сoбі тa свoїй рoдині. Тoму вaжливo пoдбaти прo тe, щoби вaннa булa крaсивoю, прaктичнoю тa зручною. Сиречь як перетворити чи не найменше приміщення в усьому домі получай оазу затишку й відпочинку – читайте далі.
Обробка ванної кімнати
Постійна вологість і різкі перепади температур у ванній кімнаті из-за неграмотної обробки стін призводять давно вкрай негативних наслідків, як-через поява грибка та плісняви. Двуха ефективні способи запобігання цьому – облицювання кахлем і фарбування стін спеціальною вологостійкою фарбою проти появи грибка та плісняви.
Рекомендуємо зупинити свій вибір возьми фарбі Śnieżka Platinium® KITCHEN-BATH. Це вологостійка напівматова латексна фарба к приміщень із підвищеною вологою. Фарба містить силікон і вультекс, що й забезпечує високу стійкість її давно вологи. А завдяки вмісту іонам срібла фарба запобігає розвитку мікроорганізмів получи поверхнях стін.
Використавши якісну фарбу про кухонь і ванної кімнати з інноваційною Silver Formula, вы більше не обтяжуватиме проблема виникнення вдома грибка та плісняви. Також її можна тонувати бери кольорувальному обладнанні за системою Śnieżka Кolor System. Крім того, фарба від ТМ Śnieżka внесена впредь до реєстру екологічно сертифікованої продукції та маркована наслышан «Зелений журавлик».
Вибір кольору в целях ванної
Вплив кольору на емоційний бивак людини безперечний, хоча й необов’язково помітний. Навіть у такому місці дому, як ванночка, колірна гама має першорядне значення. Оскільки ванночка кімната – це насамперед місце на гігієни та релаксації, то й, відповідно, вибирають заспокійливі нейтральні разве прохолодні кольори, як-от білий, сірий, світло-зелений чи блакитний, які водночас підкреслюють чистоту такого приміщення. Такі кольори, зокрема комбінацію білого з блакитним чи монохромні відтінки, вибирають і ради оптичного збільшення простору скромної после розмірами ванної.
Якщо ж «ваші» кольори – теплі (жовтий, помаранчевий, коричневий та ін.) і ви можете похвалитися просторою ванною кімнатою, сміливо використовуйте їх. Головне – приставки не- перестаратися! Яскраві насичені кольори хоча й заряджають позитивом та енергією, ніяк безлюдный (=малолюдный) сприятимуть розслабленню. Їх необхідно поєднувати з білим кольором та їхніми світлими відтінками.
Принципи збільшення простору
Щоб тісний простір ванної кімнати отнюдь не змушував почуватись незручно, варто звернути уваги получи такі моменти під час облаштування інтер’єру:
- Дзеркальні поверхні. Безграмотный лише колір стін чи плитки, але й відбиваюча властивість її поверхні допоможе оптично розширити вузький простір кімнати. Надо раковиною варто повісити велике дзеркало, яке теж сприятиме подвоєнню простору. Крім дзеркальних елементів декору, рекомендовано використовувати в дизайні ванної кімнати також скляні й глянцеві поверхні. Зокрема, ради стелі можна використати гіпсокартон чи білу фарбу, или зробити її дзеркальною.
- Стіни з вертикальними лініями чи візерунками, спрямованими вгору, а також натяжна стеля теж допоможуть у створенні ілюзії просторої ванної кімнати.
- Освітлення – насправді чи неважный (=маловажный) найперший помічник у такому вузькому й тісному приміщенні не принимая во внимание вікон, як ванна. Однак варто пам’ятати, що у ванній доречнішим если м’яке тепле світло, яке створюватиме атмосферу затишку й комфорту. У невеликій ванній кімнаті досить однієї люстри та бокового освітлення біля дзеркала. Про романтичної обстановки чудовим рішенням будуть точкові світильники, причому вбудовані як у стелі, беспричинно і на рівні підлоги.
- Правильна ергономіка в малогабаритних кімнатах також надзвичайно важлива. Коль у вашому розпорядженні всього 2-3 кв. м., кожен вільний кубик на вагу золота. Щоб раціонально використати вільний простір, безвыгодный захаращуючи його зайвими предметами, віддавати перевагу краще компактній сантехніці, наприклад малограмотный громіздким раковинам з округлою формою, містким шафкам і полицям та акуратним предметам декору.
Зручно облаштувати обмежений простір ванної кімнати простіше, ніж ви думаєте!