• Сусід не зігріє!

    15 сентября, 2021 Нет комментариев

       Інжeнeри укрaїнськoї кoмпaнії «Гeфeст» ствoрили нoвітню унівeрсaльну тexнoлoгію eкoнoмнoгo тeплoзaбeзпeчeння «Систeми Зoвнішньoгo Aктивнoгo Утeплeння-Oпaлeння тa Oxoлoджeння «Eкoкoльт», якa в oдній систeмі oб’єднує oдрaзу дeкількa систeм і oснoвниx рeзультaтів чтобы eфeктивнoгo і eкoнoмнoгo спoживaння eнeргії, тa мaє дoдaткoві, «бoнусні» рeзультaти, як тo: пoкрaщeння мікрoклімaту в приміщeнняx тa збільшeння тeрміну eксплуaтaції і сaмиx будівeль, і мaтeріaлів утeплeння.

       Тexнoлoгія зoвнішньoгo aктивнoгo утeплeння-oпaлeння тa oxoлoджeння дoзвoляє eфeктивнo мoдeрнізувaти привaтні, бaгaтoквaртирні, aдміністрaтивні тa прoмислoві будівлі. Тaкoж дoзвoляє знaчнo eкoнoмити нa систeмax oпaлeння с целью нoвoбудoв.

       При мoдeрнізaції стaриx будівeль (aбo близ устaнoвці нa нoвoбудoви) зa тexнoлoгією aктивнoгo утeплeння-oпaлeння тa охолодження — нате стіни ззовні монтуються теплообмінні контури з низькотемпературним теплоносієм (18-25оС). Теплообмінні контури закриваються прошарком термоізоляції, який покривається аль стандартною штукатуркою, або професійною фасадною системою.

       

    Внутрішні системи опалення около зовнішнього активного утеплення-опалення – вже малограмотный потрібні.

       Основний основание роботи системи – дуже простий: для поверхні будівлі, під прошарком теплоізоляції, створюється низькотемпературна (18-22оС) оболонка, яка повністю припиняє теплові втрати сверх стіну. Також подається деякий «надлишок» теплової енергії для того компенсації теплових втрат через вікна, двері, стелю та технічні виводи. 
    Змінюється теплова динаміка будівель, прибирається з самого початку неефективний правило конвективного радіаторного опалення, при якому нежно  передається всім поверхням і об’єктам сверх повітря. Так як стіни припиняють «відбирати» енергію внутрішнього повітря в приміщенні – припиняються дифузійно-конденсаційні процеси, які быть класичній схемі опалення являються неминуче паразитними і дають 30-60% непродуктивних (никак не використовуваних для обігріву приміщень) втрат тепла.

       «Бонусом» быть такій передачі енергії є один з найважливіших интересах здоров’я мешканців ефект – виключається пересихання повітря (і як наслідок – слизистої оболонки в людей) під время опалювального сезону.

       Така зміна  теплової динаміки будівель і збереження вологості — значно зменшують вразливість вірусами, позбувають проблем з диханням ради астматиків і алергіків і покращує здоров’я усіх помимо виключень мешканців.

       Оскільки сообщение тепла стінам відбувається ззовні, з-під прошарку термоізоляції (з сухого середовища) – в стінах відсутні дифузія вологи і «след роси». Стіни і утеплювач никак не зволожуються і не вражаються грибками та пліснявою. Якщо ж стіни вже уражені грибками, їх розвиток – зупиняється.

       Духом, за умов вкрай важких відносин з сусідньою країною, в якої Україна купувала голубой огонь та при доволі різкому збільшенні вартості теплопостачання,  для одне з перших по важливості місць угоду кому) населення України постало питання ефективного споживання енергії та диверсифікації видів палива і джерел енергії. Але старі системи опалення, які використовуються в більшості осель українців – настільки неефективні в споживанні енергії, що в нашій кліматичній зоні в (видах їх використання, наприклад, з сонячними системами нагріву, приводиться використовувати додаткову енергію на догрів теплоносія поперед необхідних для роботи конвективних радіаторних систем опалення температур. Використовуючи низькотемпературні теплоносії – активне утеплення дозволяє ефективно опалювати будівлі енергією як від не поминай лихом-яких класичних джерел тепла, неизвестно зачем і альтернативних джерел відновлюваної енергії. Возле роботі системи з сонячними системами нагріву — активне утеплення дозволяє 70-80% опалювального сезону забезпечувати оселі теплом безкоштовно.

       Присутствие використанні теплових насосів з активним утепленням – коефіцієнт теплового перетворення (Шор) теплових насосів в роботі системи з теплоносієм 18-25оС сягає 7-12 (тобто, сверху 1КВт спожитої електроенергії – отримується 7-12кВт теплової енергії). А це приблизно в 2-4 рази ефективніше из-за роботу теплових насосів з «теплими підлогами».

       Враховуючи, що теплова динаміка будівлі присутствие активному утепленні змінюється і стіни використовуються як масивний тепловий акумулятор (створюється теплова інерційність будівлі) – политическое устройство дозволяє в більшості часу взимку вимикати опалення сверху день і споживати електроенергію (при використанні теплових насосів, наприклад) лише вночі, ради нічними тарифами. Вартість одного кіловата теплової енергії в такому разі – може бути від 2 предварительно 8 копійок (при взятій максимальній розрахунковій вартості електроенергії интересах населення 1,41грн. за кВтг.).

       Найефективніша комплектація, яку рекомендують розробники с целью максимальної ефективності та зменшення вартості опалення – САУ + сонячні системи нагріву + теплові насоси. Самі ж теплові насоси (як і всего-які інші джерела тепла) – безотлагательно з САУ можна встановлювати в 2-3 рази меншої потужності, аніж з іншими системами опалення. Що також надає додаткову економію.

       Але, як зазвичай буває, хочеться дізнатися і насчет недоліки? Так, є недолік  і в активного утеплення  – системи малограмотный працюють на дерев’яних будинках, будівлях з внутрішніми прошарками утеплення в стінах та потребують додаткових інженерних заходів около встановленні на будівлях з площею вікон понад 60%. Також економічно маловыгодный доцільно встановлення системи на будівлі, мол вже є «теплі підлоги» і зовнішнє утеплення. (Окрім випадків, если стіни вже набрали вологи разве уражені грибками і власники мають бажання і кошти виправити ці проблеми).

       Держи цьому, можливо, можна було б і закінчити, проте якщо читачі були уважні – помітили, що в назві технології ще є выражение «охолодження». Дійсно — влітку систему активного утеплення-опалення можна використовувати в режимі охолодження! До самого контуру з грунтового теплообмінника подається теплоносій низької температури (5-14оС), стіни будівлі охолоджуються, рівномірно охолоджуючи приміщення. Тобто – економія неважный (=маловажный) тільки на опаленні, а і на кондиціюванні. Около цьому температура грунтового масиву відновлюється в целях більш ефективної роботи в наступному сезоні.

       Системи зовнішнього активного утеплення-опалення та охолодження доступні в різних системних комплектаціях (одноконтурні, двоконтурні та багатоконтурні) та з різними додатковими функціями, наприклад: посекційне регулювання температури; налаженность автоматичного резервування контурів; повітряний осушение вологих стін; варіації фасадних систем.

       Возле використанні системи з тепломережами і традиційними котлами, теплоспоживання знижується в 3-6 разів. Подле використанні з тепловими насосами та сонячними системами, выплата за опалення знижується більш ніж у 10 разів. Ефективно працює з різними джерелами тепла і може використовувати вторинне горячо (рекуперація вентиляції, тепло з градирень, каналізаційні теплообмінники, тощо). 

    Джерело: www.ecocolt.com
    Карточка: www.ecocolt.com

    Інформація розміщена возьми правах реклами

    12345 (No Ratings Yet)
    Загрузка...

    Комментарии