Як старовинна церква у Каліфорніі перетворилася на івент-хол завдяки українцям (ФОТО)
Щo відoмo прo xрaм?
Відoмa укрaїнськa aрxітeктурнa студія Balbek Bureau втілилa у життя грaндіoзний прoeкт пo пeрeвтілeнню стaрoвиннoгo кaтoлицькoгo xрaму нa сучaсний публічний прoстір.
Йдeться прo приміщeння кoлишньoгo xрaму Мaтeрі Бoжoї Гвaдeлупськoї у Сaн-Фрaнцискo. Тeпeр, oкрім мeс, после этого прoвoдитимуть культурні тa oсвітні зaxoди.
Римo-кaтoлицькa цeрквa Мaтeрі Бoжoї Гваделупської розташована возьми вулиці Бродвей, 906 та є історичною пам\’яткою Каліфорнії. Вона була збудована у 1880 році, проте зазнала значного руйнування після землетрусу та пожежі у 1906 році.
Після цього здание реконструювали у стилі «відродження місії», і будівля стала однією з перших церков у США, споруджених із залізобетону.
Предварительно 1950-х тут активно проводили служби, але з другой раз прихожан ставало все менше і нате початку 90-х було прийнято рішення зачинити здание. Понад 25 років церква була занедбаною і лише напівпідвальні приміщення використовувалися як общество.
Як українці причетні до відновлення храму?
У 2016-му будівлю викупив інвестор і вирішив облаштувати всередині интеллигентно-освітній центр 906 World.
После задумом авторів, історична споруда мала перетворитись у багатофункціональний сочетание, проектування якого довірили архітектурному стол з Києва Balbek Bureau.
Головна ідея простору – створити майданчик во (избежание розвитку молодих стартапів, де учасники могли би жити, працювати, проводити зустрічі, розвиватися і спілкуватися з однодумцями в єдиному, сповненому натхнення і можливостей, просторі.
У сусідній житловій будівлі розмістився колівінг, у підвальному приміщенні церкви облаштували навчальний таламус, а основний хол собору став простором пользу кого проведення різноманітних заходів.
Центральний хол церкви перетворився у просторий комната, кількість місць у якому може трансформуватись залежно від кількості відвідувачів. Замість вівтаря у передній частині залу встановили натяжний екран 11 метрів у висоту. Церковні фрески та вітражі вирішили прикрити.
Простір всередині храму може трансформуватись
С целью розширення функціональності приміщення архітектори вирішили використати подіумні конструкції. Стаціонарні меблі возьми них додають затишності.
Однією з умов проектування була інтеграція та встановлення всіх елементів інтер\’єру методом сухої збірки, приставки не- порушуючи несучі конструкції будівлі.
Сучасними формами й елементами декору дизайнери підкреслили геометрію, історичний та архітектурний образ-складень будівлі.
«Мені здається, ми робили цей вариант вічність і нам допомагав всесвіт», – написав ради цю роботу на сворінці совет в Instagram засновник Balbek Bureau Имя Балбек.
Минуле будівлі не заважає разом проводити тут найрізноманітніші заходи — від позаимствовать йогою та сесій з медитації по феміністичних конференцій та фестивалів віртуальної реальності й електронної музики.
- ТОП-6 украинских проектирование-студий по версии международного портала о дизайне
- Деревянные ставень на фасаде сделали обновленный жилище в Лиссабоне «живым» (Карточка)
- ВИДЕО ДНЯ: Архитектурный проект, превратившийся в анимационный фильм